طراحی سایت در کرج طراحی وب سایت در کرج طراحی سایت کرج انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين
درج آگهی رایگان  
 
درج آگهی رایگان   درج آگهی رایگان
آمار وبسایت
تاريخآگهيبازديد
01.305201
01.294314
01.284212
01.273196
01.267196
01.253205
01.241184

بازديدکنندههاي امروز:89
کاربران آنلاين:4
آگهي هاي اين ماه:81
بازديد هاي اين ماه:4915
بازديدهاي اين آگهي:39
بازديدهاي اين زيرگروه:56601
بازديدهاي اين گروه:109332
کل بازديدها:879779
کل اعضا:1445
کل آگهي ها:3637



Object:table.D
Prompt:No Publicities related


گروهها
كامپيـوتر [152]
لوازم [238]
آموزشي [38]
املاک [18]
وسايل نقليه [28]
خدماتي [205]
بازار كار [16]
صنعتي [287]
ارتباطي [41]
شخصي [0]
هنري [15]





Object:table.F
Prompt:No Publicities related


شرح آگهی
انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

پيگتيل فيبر نوري
پچکورد فيبر نوري
پيگتيل سينگل مود
پيگتيل مالتي مود
پچکورد سينگل مود
پچکورد مالتي مود
توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
آداپتور فيبر نوري
آداپتور ثابت و هيبريد
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سيمپلکس
آداپتور داپلکس
سيمپلکس و داپلکس
اتنييتور فيبر نوري
تضعيف کننده مخابراتي
تضعيف کننده فيبر نوري
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: اکسین تلکام
ایمــیل:
تلفن:
09127077813 - 02188851270
موقعیت: تهران
آدرس: تهران، خ وليعصر، خ مطهري، خ لارستان، ک افتخاري نيا شرقي، پ 12، واحد 8
قیمت: با 09127077813 تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 14 فروردین 1396
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 14 فروردین 1398
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 19 آذر 1396
بازديد:



تصاوير : #1

ارسـال پيغـام
تماس بـا: اکسین تلکام
در مـورد: انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
09.29اصفهانانجام تمرين و پروژه متلب (matlab)
انجام تمرين و پروژه متلب (matlab)براي رشته هاي برق، الکترونيک، مکانيک، فيزيک و ...با کمترين قيمت و در سريع ترين زمانبراي کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام براي دوره هاي ...
09.29اصفهان انجام پروژه هاي درس سيگنال ها و سيستم ها با استفاده از
انجام پروژه هاي درس سيگنال ها و سيستم ها با استفاده از MATLABانجام کليه سوالات و تکاليف کتاب اپنهايم با استفاده از MATLAB به همراه آموزش خط به خط کددوستان عزيز براي کسب ...
09.29اصفهانآموزش نرم افزار لومريکال از پايه تا پيشرفته
آموزش نرم افزار Lumericalابزار هاي Lumerical از طيف گسترده اي از برنامه هاي طراحي و آناليز فوتونيک و الکترومغناطيس پشتيباني مي کنند. مهندسين با استفاده از محصولات Lumerical ...
09.29اصفهان دوره ي آموزشي نرم افزار مقدماتي MATLAB
Mathworks Matlab يک نرم افزار قوي جهت دانشجويان و محققين رشته هاي رياضي و مهندسي است که اولين نگارش آن در دانشگاه نيومکزيکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوري ...
09.29اصفهان ETABS ( مقدماتي – ۱)
ETABS يک نرم افزار مخصوص جهت تحليل و طراحي سازه هاي ساختماني مي باشد. قابليت اين نرم افزار جهت تحليل و طراحي اين نوع سازه ها جهت گيري شده است. تمام المان هاي يک ساختمان ...
09.29اصفهاندوره ي آموزشي مدلسازي ۳ds Max
دوره ي آموزشي مدلسازي ۳ds Max به صورت خصوصي و نيمه خصوصي در شاهين شهرپرداخت شهريه به صورت اقساطي در شش ماهعنوان کامل دوره: دوره ي آموزشيمدلسازي ۳ds Maxمدت آموزش به ...
09.29اصفهانAutoCAD 2Dدوره ي آموزشي نرم افزار
AutoCAD 2Dدوره ي آموزشي نرم افزار به صورت خصوصي و نيمه خصوصي در شاهين شهرپرداخت شهريه به صورت اقساطي در شش ماهعنوان کامل دوره: دوره ي آموزشي نرم افزار AutoCAD 2D مدت ...
09.29تهراننرم افزار ثبت آگهي در سايت هابا 09120339195 تماس بگیرید
نرم افزار درج آگهي اتوماتيک روبوادز در 150 سايت تبليغاتيافزايش فروش و مشتري اينترنتي با پخش روزانه هزاران آگهي در اينترنتاگر شما از آن دست کاربراني هستيد که روزانه ...
09.26تهراننرم افزار مطب دندانپزشکيبا 09120339195 تماس بگیرید
نرم افزار مديريت مطب و کلينيک دندانپزشکي طراحان طباولين نرم افزار مطب دندانپزشکي پرتابل قابل نصب بر روي تبلت بدون نياز به اينترنت ( قابليت دسترسي به اطلاعات جامع ...
09.26تهراننرم افزار مديريت سهام و امتيازبندي شرکت هاي تعاونيبا 09339693355 تماس بگیرید
سامانه نرم افزاري جامع مکانيزه مديريت سهام و امتيازبندي شرکت هاي تعاوني، ابزاري تحت وب مي باشد که با استفاده از آن مي توان، تمامي امور مربوط به سهام اعضا و ...
 1  2  3  4  5  6  7  8   



جستجوهای مرتبط :
پيگتيل - سينگل مود - مالتي مود - توليد پيگتيل - پيگتيل فيبر نوري - توليد پچکورد - پچکورد فيبر نوري - آداپتور فيبر نوري - آداپتور سيمپلکس - آداپتور داپلکس | download نرم افزار - دانلود نرم افزار - دانلود برنامه - برنامه موبایل - آموزش نرم افزار - نرم افزار رایگان - دانلود نرم افزار موبایل - نرم افزار سونی اریکسون - برنامه های نوکیا - نرم افزار هک - نرم افزار جدید - آموزش برنامه نویسی - برنامه جاوا - برنامه هک - دانلود برنامه موبایل - برنامه گوشی - برنامه برای موبایل - دانلود رایگان نرم افزار - نرم افزار جاوا - نرم افزار فارسی - نرم افزار گوشی - برنامه های جاوا - دانلود نرم افزار موبايل - برنامه جدید - نرم افزار برای موبایل - نرم افزار کامپیوتر - برنامه حسابداری - کرک نرم افزار - نرم افزار ترجمه - بهترین نرم افزار - نرم افزار فلش - نرم افزار تلفن - نرم افزار قرآن - نرم افزار مجانی - برنامه درسی - برنامه 3250 - نرم افزار مبایل - انواع نرم افزار - نرم افزار 118 - داونلود نرم افزار - برنامه n70 - نرم افزار هلو |



کاربر گرامی ورود شما به وبسایت نیازمندیهای ایران خوش آمد میگوییم.

نیازمندیهای ایران

,

نیازمندیهای ایران

,

درج آگهی

,

درج تبلیغات

,
تبلیغات
,
وب سایت نیازمندیهای ایران
نیازمندیهای ایران نیازمندیها تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان تبلیغات تبليغات در سايت تبلیغات اينترنتی درج آگهی رایگان در اینترنت وب سایت تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت درج آگهی خرید و فروش خرید اینترنتی شال خرید اینترنتی کفش اسپرت خرید اینترنتی ست کمربند و کیف مردانه خرید اینترنتی کمربند مردانه فروشگاه اینترنتی گیره کوچک کننده بینی میهن شاپ فروشگاه اینترنتی شرکت تاسیسات در کرج تاسیسات در کرج
Powered by IRANWEBSHOP Advertising-1.3.858   |  Copyright ©2018, www.IRANWEBSHOP.com Enterprises Ltd.