درج آگهی رایگان  
 
درج آگهی رایگان   درج آگهی رایگان
آمار وبسایت
تاريخآگهيبازديد
10.26379
10.250107
10.240161
10.230125
10.22084
10.21488
10.20478

بازديدکنندههاي امروز:66
کاربران آنلاين:4
آگهي هاي اين ماه:49
بازديد هاي اين ماه:2925
بازديدهاي اين آگهي:47
بازديدهاي اين زيرگروه:5615
بازديدهاي اين گروه:121555
کل بازديدها:945861
کل اعضا:1603
کل آگهي ها:5425



Object:table.D
Prompt:No Publicities related


گروهها
كامپيـوتر [198]
لوازم [362]
آموزشي [154]
املاک [30]
وسايل نقليه [84]
خدماتي [829]
بازار كار [30]
صنعتي [745]
ارتباطي [86]
شخصي [0]
هنري [26]





Object:table.F
Prompt:No Publicities related


شرح آگهی
انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

پيگتيل فيبر نوري
پچکورد فيبر نوري
پيگتيل سينگل مود
پيگتيل مالتي مود
پچکورد سينگل مود
پچکورد مالتي مود
توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
آداپتور فيبر نوري
آداپتور ثابت و هيبريد
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سيمپلکس
آداپتور داپلکس
سيمپلکس و داپلکس
اتنييتور فيبر نوري
تضعيف کننده مخابراتي
تضعيف کننده فيبر نوري
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: اکسین تلکام
ایمــیل:
تلفن:
02188851270
موقعیت: تهران
آدرس: میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 14 فروردین 1396
تاریخ انقضای آگهی:  شنبه 30 شهریور 1398
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 25 آذر 1397
تعداد آگهی های مشابه:



تصاوير : #1

ارسـال پيغـام
تماس بـا: اکسین تلکام
در مـورد: انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
09.25تهرانثبت آگهي با 09366274399 تماس بگیرید
ثبت آگهي در 80 سايت پر بازديد نيازمنديهمراه با گزارش کامل و بصورت هدفمندفقط با قيمت بسيار پايين 60000 تومان09366274399-09170438511شعاعي....فتحي....ابراهيميمجري و متخصص ...
09.25تهرانمزاياي ثبت آگهي در سايتهاي نيازمندي هابا 09366274399 تماس بگیرید
مزاياي ثبت آگهي در سايتهاي نيازمندي هاآگهي دهنده کنترل و مديريت مستقيم آگهي هاي خود را در يک فضاي کاربري نسبتا ساده در دست داردکاربران اين سايت ها دقيقا مشترياني ...
09.25تهرانثبت آگهي در 150 سايت نيازمنديبا 09366274399 تماس بگیرید
ثبت آگهي در 150 سايت نيازمنديهمراه با گزارش کامل و بصورت هدفمندفقط با قيمت بسيار پايين 75000 تومان09366274399-09170438511شعاعي....فتحي....ابراهيميemail775.ir مجري و متخصص ثبت ...
09.25تهرانتبليغات هدفمندبا 09366274399 تماس بگیرید
تبليغات هدفمنديکي از بهترين نوع تبليغات ثبت آگهي در سايت هاي نيازمندي و پر بازديد هستتبليغات شما در درستان ماهمراه با گزارش کامل و بصورت هدفمندفقط با قيمت ...
09.25تهرانبهبود سريع رتبه در گوگلبا 09120000000 تماس بگیرید
امروزه مديران تمام وب سايت ها ( بيش از 500 هزار وب سايت ايراني) خوب مي دانند که اگر در نتايج گوگل1 پله از رقيب بالاتر باشند به درآمدشان ميليون ها تومان افزوده مي شود و ...
09.25اردبيلفروشگاه اينترنتي گياهان دارويي گيدارو
با سلامسايت گيدارو، فعاليت خود را در بهار سال 94 به عنوان ارائه دهنده اطلاعات در رابطه با گياهان دارويي شروع کرده است. در همين راستا شرايطي فراهم شده است تا افرادي ...
09.25تهرانگارانتي و پشتيباني شرکت اکسين تلکام تماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) با استفاده از کارشناسان و توانايي هاي خود در داخل و خارج از کشور، بصورت پيوسته و مستمر از مشتريان خود پشتيباني مي نمايد.- ...
09.25تهراندستگاه فيوژن اسپلايسر فيبرنوري فوجيکورا و سوميتوموتماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع دستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري فوجيکورا و سوميتومو و کليه ي متعلقات مربوطه مي باشد.گارانتي: 1 سالخدمات ...
09.25تهرانآموزش مباني علمي و عملي فيبر نوري اکسين تلکامتماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) برگزار کننده ي دوره هاي آموزشي مباحث تخصصي فيبر نوري مي باشد.امروزه با در نظر گرفتن لزوم وجود فناوري اطلاعات و ارتباطات، ...
09.25تهرانانواع تجهيزات فيبر نوريتماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع تجهيزات فيبر نوري شامل پچ پنل و باکس فيبر نوري (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فايبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، ...
 1  2  3  4  5   



جستجوهای مرتبط :
پيگتيل - سينگل مود - مالتي مود - توليد پيگتيل - پيگتيل فيبر نوري - توليد پچکورد - پچکورد فيبر نوري - آداپتور فيبر نوري - آداپتور سيمپلکس - آداپتور داپلکس | adsl انترنت - آموزش اينترنت - اعتبار كارت اينترنت - افزايش اعتبار كارت اينترنت - اموزش اينترنت - ايران اينترنت - اينترنت adsl - اينترنت dvb - اينترنت بدون كارت - اينترنت رايگان - اينترنت شبكه - اينترنت مجاني - اينترنت نرم افزار - اينترنت پر سرعت - اينترنت پر سرعت adsl - اينترنت پرسرعت - اينترنت پرسرعت adsl - اينترنت چيست - برنامه سرعت - بي نهايت كردن كارت اينترنت - بينهايت كردن كارت اينترنت - تقاضا خدمات اينترنت موبايل ايران پاسخگو - تلفن اينترنت - خدمات اينترنت - خدمات اينترنت ماهواره اي - خدمات اينترنت پر سرعت - خدمات اينترنت پرسرعت - خدمات اينترنتي - خدمات اينترنت - خريد كارت اينترنت - دائمي كردن كارت اينترنت - دانلود اينترنت - دانلود سرعت - دانلود پر سرعت - درباره اينترنت - سايت اينترنت - فروش كارت اينترنت - كارت اينترنت - كارت اينترنت رايگان - كارت اينترنت مجاني - كامپيوتر اينترنت - ماهواره اينترنت - مقاله اينترنت - نامحدود كردن كارت اينترنت - نرم افزار سرعت - هك اينترنت - هك كارت اينترنت - هك كردن كارت اينترنت - کارت اينترنت |



کاربر گرامی ورود شما به وبسایت نیازمندیهای ایران خوش آمد میگوییم.

نیازمندیهای ایران

,

نیازمندیهای ایران

,

درج آگهی

,

درج تبلیغات

,
تبلیغات
,
وب سایت نیازمندیهای ایران
نیازمندیهای ایران نیازمندیها تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان تبلیغات تبليغات در سايت تبلیغات اينترنتی درج آگهی رایگان در اینترنت وب سایت تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت درج آگهی خرید و فروش آموزش کامپیوتر در کرج آموزشگاه کامپیوتر در کرج
Powered by IRANWEBSHOP Advertising-1.3.858   |  Copyright ©2019, www.IRANWEBSHOP.com Enterprises Ltd.