درج آگهی رایگان  
 
درج آگهی رایگان   درج آگهی رایگان
آمار وبسایت
تاريخآگهيبازديد
04.03685
04.02057
04.01157
03.31026
03.30071
03.29026
03.28038

بازديدکنندههاي امروز:11
کاربران آنلاين:5
آگهي هاي اين ماه:20
بازديد هاي اين ماه:1389
بازديدهاي اين آگهي:2
بازديدهاي اين زيرگروه:64422
بازديدهاي اين گروه:122501
کل بازديدها:957674
کل اعضا:1676
کل آگهي ها:5318Object:table.D
Prompt:No Publicities related


گروهها
كامپيـوتر [140]
لوازم [251]
آموزشي [142]
املاک [18]
وسايل نقليه [77]
خدماتي [452]
بازار كار [18]
صنعتي [632]
ارتباطي [79]
شخصي [0]
هنري [0]

Object:table.F
Prompt:No Publicities related


شرح آگهی
مجموعه کامل آغاز يک امپراطوري با دوبله فارسي و کيفيت عالي

مستند مهندسي يک امپراطوري ، کاري از شبکه History مي باشد که به بررسي بزرگترين شاهکارهاي تمدن هاي بشري روي کره زمين ، دوران طلايي، دوره هاي تاريخي و تمدن هاي مهم مي پردازد. در اين مستند شما با مقايسه امپراطوري هاي مختلف از نظر صنعت و مهندسي و … روبه رو خواهيد شد.سياري از رازها و شک و شبهات در مورد سازه هاي عظيم دوران باستان در اين مستند بر ملا مي شود.شبيه سازي هاي کامپيوتري نيز دريچه تازه اي برايمان به سوي دوران باستان باز ميکند.


براي تهيه اين مجموعه به صورت کامل و دوبله فارسي به سايت TVmostanad.com مراجعه نماييد.

13 قسمت اين مستند شامل 13 امپراطوري بزرگ دنيا مي باشد که عبارتند از :


مستند هخامنشيان از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند ناپلئون از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند بريتانيا از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند يونان عصر اسکندر از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند آزتک ها از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند کارتاژ از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند روم شرقي از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند دنياي داوينچي از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند چين از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند روسيه از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند مصر از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند روم از مجموعه آغاز يک امپراطوري
مستند مايا : امپراطوري مرگ از مجموعه آغاز يک امپراطوري


براي تهيه اين مجموعه به صورت کامل و دوبله فارسي به سايت TVmostanad.com مراجعه نماييد.قسمت 1- امپراطوري مصر
2500 سال قبل از فرمانروايي Julius Caesar ، مصر باستان قدرت مهندسي آن دوران را به شکل بي سابقه و ماهرانه اي در اختيار داشت.معابد مصري ، استحکامات نظامي ، هرم هاي پر رمز و راز مصري، و مکانهاي ديگري که هرگز مشابه آنها ساخته نخواهد شد!اين قسمت به آن دوران مصر و رازهاي ساختن اهرام ثلاثه مصر و راجع به معماران آنها مي باشد.


قسمت 2- امپراطوري يونان
تمدن يونان نقش بسزايي درتمدن غرب دارد.زير بناي تمدن يونان به حدود 3000 سال قبل از تاريخ اروپا باز مي گردد.فيلسوف هايي مانند سقراط و ارسطو ، و خدايان کوه المپ را مي توان از عوامل مهم ايجاد دموکراسي و گسترش فرهنگ يونان باستان ناميد.اين قدرت به همراه قدرت مردم دست در دست هم و دوشادوش شاهکارهاي جاودانه اي را در جهان ساختند.به عنوان مثال مي توان به Tunnel of Samos اشاره کرد که با طولي بيش از 1000 مايل از ميان کوهستاني بزرگ از سنگ آهک سخت ،اشاره کرد.در اين مجموعه زير بناي دانش معماري يونان باستان مورد تحليل قرار خواهد گرفت.


قسمت 3- عصر اسکندر
( در قرن سوم پيش از ميلاد ) و سه قرن پس از وي که به عصر يا دوران هلني مشهور است درخشانترين عصر هنري فرهنگي يونان است . يونان مهد هنر مي گردد و هنرش به شرق راه مي يابد . البته اين تاثير دو جانبه بوده است . هنر براي اولين بار خصلت جهاني مي يابد . دوران هلني از لشکرکشي هاي اسکندر به شرق آغاز مي شود و از فتوحات او تا استقرار سلطه روم تا آسياي صغير و مصر به طول مي انجامد ( از قرن سوم قبل از ميلاد تا اول ميلادي ) . با درآميختگي تمدن شرق و غرب ( يونان و خاور ميانه ) اين دوران هر روز شکوفاتر مي گردد .
اسکندر مقدوني که خود اهل علم و دانش بود موانع سياسي را که از تقابل فرهنگي جلوگيري مي کرد از ميان برداشت . او به هر سرزميني که پا مي گذاشت پس از فتح آن آنجا را مرکز آداب و رسوم و فرهنگ يوناني ها قرار مي داد . زبان و ادبيات – معماري – ورزش و ساير دستاوردها و رسوم يوناني را با خود به آنجا مي برد و در جهت بسط و گسترش آن مي کوشيد . او براي اولين بار حکومت يونان را که قبلا به صورت ايالتي اداره مي شد به شکل مستقل و واحدي درآورد .اين قسمت به شرح اين دوران مي پردازد


قسمت 4- آزتکها
آزتک‌ها، يک تمدن مزو آمريکايي را در مکزيک مرکزي شامل مي‌شدند که داراي اسطوره بسيار غني بودند.آزتک‌ها خود را بيشتر مکزيکا صدا مي‌کردند، که از آن امروزه نام کشور مکزيک مشتق شده‌است.پايتخت آزتک‌ها تنوشتيتلان (Tenochtitlan) نام داشت و از سال ???? تا ????، دوازده نفر بر آن فرمانروايي کردند. پس از جنگهاي خونين، در ?? اوت ????، آخرين حکمران آزتک‌ها خود را تسليم اسپانيايي‌ها کرد.ينان پرستشگاهها و برجها و خانه‌هاي بسياري را با مصالح سنگي ساخته بودند . در رشته نجوم، حقوق و حکومت ، پيشرفت کرده بودند . در بسياري از هنرها و پيشه‌ها صاحب مهارت شده بودند . به موسيقي ، رقص، نمايشنامه، و ادبيات علاقه‌مند بودند.گذشته از اينها آزتک‌ها چندين باغ گياه‌شناسي يا گياه پروري داشتند که اروپائيها تا آن زمان با چنين چيزي آشنا نشده بودند. در سرزمين آزتک‌ها شبکه بزرگي براي آبياري زمينهاي کشاورزي ايجاد شده بود. صنعت بافندگي ، شکل گرفته بود. در ميان اين مردم ، تاسيساتي مانند تيمارستان با پزشکان و جراحان متخصص وجود داشت.


قسمت 5- کارتاژ
نام شهري باستاني در شمال آفريقا -جايي که اکنون کشور تونس جاي گرفته‌است-. جاي اين شهر در گوشه خاوري درياچه تونس درامتداد مرکز شهر تونس کنوني بود.تمدن کارتاژ در سده‌هاي سوم و دوم پيش از زايش مسيح همدوره و هماورد جمهوري روم و در کشاکش با اين دولت بر سر چيرگي بر مديترانه باختري بود. اين هماوردي به سه دوره جنگ ميان کارتاژ و روم انجاميد که به جنگ‌هاي کارتاژي يا پونيک ناميده‌مي‌شود. در همه اين جنگ‌ها کارتاژ شکست خورد و از نيرويش کاسته شد و باج‌هاي هنگفتي که براي کنارگذاشتن جنگ به روم پرداخت اقتصاد آنان را به سراشيب کشاند. سومين جنگ کارتاژي به ويراني شهر کارتاژ انجاميد و روميان بازمانده سرزمين‌هاي کارتاژ را به خاک خود چسباندند


قسمت 6- مايا
در اوج شکوه خود ، اين تمدن اسرار آميز با قلمرو 125.000 مايل مربع به وجود آمد. در سراسر گواتمالا ، مکزيک ، هندوراس ، السالوادور گسترش يافت.در اين بخش در مورد اين که اين تمدن از چه زماني آغاز شده و اينکه چطور از جمعيت نسبتا کم شکارچيان به يک جمع گسترده اي شکوفا شده اند،مي پردازد. در زمينه مهندسي نيز به اسمان معبد ، اهرام ، کاخ ها پر اب و تاب و پيشرفته با سيستم هيدروليکي مي پردازد .در ادامه به بررسي فاجعه اي که ناشي از فروپاشي اين تمدن به وجود آمده است؟ پرداخته است.از معبد – اهرام در Tikal ، به مقبره سلطنتي در Palenque ، به رصد ستارگان در چيچن ايتزا ،مراجعه مي کند و به معماري و زيرساخت هاي ظهور و سقوط تمدن مايا باستان را بررسي مي نمايد.


قسمت 7- روسيه
امپراتوري روسيه دولتي بود که از ?? اکتبر ???? تا سرنگوني آن در ? مارس ???? به دست انقلاب فوريه سرکار بود. نام حاکم اين امپراتوري «تزار» بود.پايتخت اين امپراتوري سنت پترزبورگ نام داشت و زبان رسمي آن روسي،اولين پادشاهش, پطر کبير و آخرين آن, نيکلاي دوم نام داشت.


قسمت 8- دوران خون و فلز در بريتانيا
در قديم، امپراتوري بريتانيا هر قاره اي را پوشانده بود حدود يک چهارم از مساحت زمين در تسخير اين امپراطوري قرار داشت.از ديد مهندسي به اينکه چطور حاکمان وقت از نيروگاه عظيم استفاده مي کردندو شاهکارهاي مهندسي فوق العاده اي که باعث تبديل امپراطوري بريتانيا به غول پيکر صنعتي و نظامي ، مملو از ثروت جهان شده بود نيز اشاره شده است. برخي از آنها عبارتند از لوکوموتيو ،شاهراه فاضلاب زيرزميني ، کاخ وستمينستر ، و نيروي دريايي قدرتمند ترين و فني پيشرفته در عصر بادبان..


قسمت 9- پارس
ايران باستان را مي توان مبهم ترين تمدن جهان دانست.امپراطوري ايران توسط کوروش بزرگ و با ايجاد سياست مذهبي و تغييرات فرهنگي و تربيتي پرورش يافت.يکي از شاهکارهاي دوران باستان در ايران ايجاد و ابداع روش جديدي براي مديرت آب بود که در زمين همواري به وسعت 1500 مايل ايجاد شده بودو و يک کانال که توسط رود نيل به درياي سرخ متصل مي شد.(کانال سوئز) داريوش بزرگ به دليل اهميت راه دريايي ميان مصر و ايران دستور ساخت آبراهي ميان درياي سرخ و درياي مديترانه را از راه نيل در اواخر سده? ششم پيش از ميلاد داد تا کشتي‌هاي ايراني بتوانند به راحتي از آن عبور کنند. سرپرستي ساخت اين آبراه را مهندس «ارتاخه» از مهندسان ايراني عصر هخامنشي به عهده داشت.
از شاهکارهاي ديگر ايران باستان مي توان به يکي از عجايب هفتگانه اشاره نمود،آرامگاه قاليکارپناسوس يکي از عجايب هفتگانه جهان مي باشد. رقابت بين ايرانيان و يونان باستان همواره وجود داشت و همين امر سبب جنگ سي ساله معروف بين دو تمدن بزرگ گشت که حاصل اين جنگ اين جهاني است که در آن زندگي مي کنيم.


قسمت 10- چين
.زمان اين تمدي به 3500 سال پيش باز مي گردد.تمدن چين يکي از قديمي ترين تمدن هاي موجود و ادامه دار تاريخ بشريت مي باشد.
ديوار چين يا ديوار بزرگ چين، يک بناي عضيم چيني است که حدود 4000 مايل طول دارد. ساخت آن حدود ???? سال، يعني از قرن دوم قبل از ميلاد تا قرن هفدهم (ميلادي) ادامه پيدا کرد و به منظور مقابله با هجوم اقوام مهاجر عشاير، همچون مغول‌ها، ترک‌ها و هون‌ها ساخته شده بود.


قسمت 11- ناپلئون
قرن ها پس از سقوط امپراتوري روم ، پادشاهي فرانسه تلاش زيادي را براي کنترل کليسا و اشرافيت انجام داد. هرج و مرج و جنگ هاي خونين افزايش يافته بود تا جايي که فرانسه را بر روي لبه ي فاجعه ي مطلقي به نام انقلاب فرانسه قرار داد.بعد از يک دوره سرکوب وحشيانه.ظهور يکي از بزرگترين شخصيت هاي نظامي در تاريخ به نام ناپلئون در فرانسه تحولات زيادي را به ارمغان آورد.ناپلئون در طول سلطنت خود ، شاهکارهاي بزرگي را به جهان معرفي نمود.

قسمت 12- بيزانس
بنيانگذار امپراتوري بيزانس (امپراتوري هزار ساله روم شرقي) کنستانتين يکم بود.روم پس از چند شکست سخت در جنگ‌هاي با ايران، براي اداره و برون رفت از مشکلات جنگ‌هاي ايران و روم علاقه‌مندي‌هايي که در شام داشتند، در روزگار کنستانين، پايتخت امپراتوري را از رم به دهکده بيزانتيوم در کنارِ تنگه بسفر منتقل کردند. اين شهر بعدها به نام کنستانتين(قسطنطنيه) ناميده شد. پس از چندي تئودسيوس کبير امپراتور روم اين امپراتوري را به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم کرد و دو پاره شدن امپراتوري روم در سالِ 395 پس از ميلاد را صورت داد.


قسمت 13- عصر داوينچي
در قرن پانزدهم، رنسانس مترقي يا پيشرفته شکل مي‌گيرد و در اين دوره، بزرگترين هنرمندان و نقاشان عصر رنسانس و حتي تاريخ هنر پا به عرصه وجود مي‌گذارند. در اين دوره، شاهد نقاشاني همچون ميکلانژ ، داوينچي، تيسين و رافائل هستيم که هر يک از اين نقاشان در تاريخ هنر کم‌نظير هستند، به طوري که اين دوره را عصر داوينچي ناميده‌اند.داوينچي علاوه بر نقاش به عنوان يک مهندس نيز مشهور مي باشد.در نامه‌اي به دوک ميلان او اظهار داشت قادر به تهيه و ساخت دستگاه‌هايي هم براي دفاع از شهر و هم براي محاصره مي‌باشد.هنگامي که او به ونيز فرار کرد شاگردي را پيدا کرد که با کمک او تنواست يک سنگر متحرک را طراحي کند.او حتي طري براي منحرف کردم مسير رودخانه آمو داشت …پروژه‌اي که نيکولو ماکياولي نيز بر روي آن کار کرد.مقالات داوينچي شامل تعداد بسيار زيادي از اختراعات عملي و قابل اجرا و غير عملي شامل آلات موسيقي پمپ‌هاي هيدروليک توپ‌هاي بخار سپرهايي خاص و … مي‌گشت.تعداد زيادي از دست نوشته‌هاي داوينچي مربوط به طرح‌ها و نقشه‌هاي اختراعات او هستند.برخي از ابداعات او به شرح زير مي باشد:
-طراحي برخي از لباس‌هاي مربوط به کارنوال‌ها و فستيوال‌ها و برخي از لباس‌هاي زرهي
-ماشين الات جنگي همچون سراحي يک تانک زره پوش يک تير انداز غول پيکر و دستگاه خوف انگيز که با حرکت خود پاهاي سربازان را قطع مي‌کند.البته هيچ يک از وسائل بالا در زمان لئوناردو ساخته نشد.
-سدها و کانال‌ها آب
-يک پل چوبي که قابليت حمل داشت و مي‌توانست آن را از هم باز و دوباره سرهم کرد
-وسائلي که با بال‌هايي که داشتند قابليت پرواز داشتند هليکوپتر چتر نجات و گلايدر. چتر نجات ابداعي داوينچي در قرن بيستم ساخته شد و کار کرد.
-خط معکوس يکي ديگر از اختراعات داوينچي مي باشد. او براي اين که کسي نتواند نوشته‌هايش را بخواند، نوعي خط را اختراع کرد که برعکس نشوته کمي شد و بايد براي خواندن آن از آينه استفاده مي‌شد.
-ديگر اختراعات او شامل مسلسل، باد سنج، ساعت، تلمبه مي‌شوند.براي تهيه اين مجموعه به صورت کامل و دوبله فارسي به سايت TVmostanad.com مراجعه نماييد.


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: HDmostanad bihamta
ایمــیل:
تلفن:
09350701065 - 09211450198
موقعیت: تهران
آدرس: تهران - ارسال به سراسر ايران
قیمت: با 09350701065 تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 25 آذر 1397
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 25 آذر 1399
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 25 آذر 1397
تعداد آگهی های مشابه:تصاوير : #1

ارسـال پيغـام
تماس بـا: HDmostanad bihamta
در مـورد: مجموعه کامل آغاز يک امپراطوري با دوبله فارسي و کيفيت عالي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
09.26تهراننرم افزار مديريت مطب پزشکانبا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار مديريت مطب پزشکي طراحان طب اولين نرم افزار مطب پرتابل با قابليت حمل و انتقال اطلاعات بر روي تبلت در هر زمان و مکان بدون نياز به اينترنتگروه طلاي نرم از سال ...
09.25تهراننرم افزار ثبت آگهي انبوه در سايتهابا 09120339196 تماس بگیرید
اولين و تنها نرم افزار ثبت آگهي رايگان انبوه در سايت هاي تبليغاتي (روبوادز)درج آگهي در سايت هاي تبليغاتي اينترنتي يکي از روش هاي مؤثر و مفيد جهت معرفي محصول و ...
09.25تهراننرم افزار مطببا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار مديريت مطب پزشکان طراحان طب قوي ترين نرم افزار هوشمند اتوماسيون مطب ها با قابليت پرتابل بدون نياز به اينترنت و قابليت نصب در تبلت هاگروه طلاي نرم با سابقه ...
09.25تهراننرم افزار مديريت مدرسهبا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار هوشمندسازي مدارس توانا از قوي ترين نرم افزارهاي مديريتي مدارس مي باشد که به صورت يک پکيج جامع در اختيار مدارس و آموزشگاه ها قرار مي گيرد. اين نرم افزار ...
09.25تهراننرم افزار ارسال آگهي به سايتهابا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار درج آگهي اتوماتيک روبوادز ابزاري مطمئن جهت افزايش فروش اينترنتي شمادرج آگهي در سايتهاي آگهي کشور يکي از راه هاي خوب جهت نمايش و معرفي محصول و خدمات شماست. ...
09.25تهراننرم افزار کارنامه توانابا 09120339195 تماس بگیرید
نرم افزار کارنامه مدارس توانانرم افزار مديريت هوشمند مدارس توانا داراي زيرسستم هاي متعدد قدرتمندي جهت مديريت نوين و هوشمند مدارس و آموزشگاه ها است که هر يک در نوع ...
09.25تهراننرم افزار مديريت مطببا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار مديريت مطب پزشکان طراحان طبنرم افزار مطب هوشمند طراحان طب پرتابل با قابليت حمل اطلاعات در تبلت بدون نياز به اينترنتنياز به مکانيزه شدن مطب ها با توجه به ...
09.25تهراننرم افزار مديريت هوشمند مدارسبا 09120339195 تماس بگیرید
نرم افزار مديريت هوشمند مدارس توانا قويترين پکيج نرم افزاري هوشمندسازيگروه طلاي نرم جهت تسهيل امور مديريتي مدارس يک سيستم کامل و جامعي از ماژول هاي مورد نياز ...
09.25تهراننرم افزار درج آگهي اتوماتيکبا 09120339196 تماس بگیرید
نرم افزار درج آگهي خودکار روبوادزنرم افزاري جهت افزايش فروش اينترنتي شماثبت آگهي در سايتهاي آگهي يکي از راههاي ديده شدن تبليغات شما توسط مشتريان احتمالي مي باشد. ...
09.25تهران اولين کلينيک بازيابي اطلاعات و تعمير انواع حافظه ها982188100292
اولين کلينيک تخصصي بازيابي اطلاعات و جراحي انواع حافظه ( با مجوز رسمي )۱۸ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات با راه حل هاي مطمئن جهت بازيابي اطلاعات از دست رفتهبدون ...
 1  2  3  4  5  6  7   جستجوهای مرتبط :
مستند تاريخي ناياب - خريد DVD نرم افزار مستند تاريخي ناياب - خريد DVD آموزش مستند تاريخي ناياب - خريد DVD انميشن مستند تاريخي ناياب - خريد DVD مستند تاريخي ناياب - آغاز يک امپراطوري - خريد سي دي بازي مستند آغاز يک امپراطوري - خريد سي دي فيلم مستند آغاز يک امپراطوري - خديد سي دي کارتون مستند آغاز يک امپراطوري - خريد سي دي انميشن مستند آغاز يک امپراطوري - خريد DVD مستند آغاز يک امپراطوري - خريد DVD بازي مستند آغاز يک امپراطوري - خريد DVD نرم افزار مستند آغاز يک امپراطوري - خريد DVD آموزش مستند آغاز يک امپراطوري - خريد DVD انميشن مستند آغاز يک امپراطوري | download نرم افزار - دانلود نرم افزار - دانلود برنامه - برنامه موبایل - آموزش نرم افزار - نرم افزار رایگان - دانلود نرم افزار موبایل - نرم افزار سونی اریکسون - برنامه های نوکیا - نرم افزار هک - نرم افزار جدید - آموزش برنامه نویسی - برنامه جاوا - برنامه هک - دانلود برنامه موبایل - برنامه گوشی - برنامه برای موبایل - دانلود رایگان نرم افزار - نرم افزار جاوا - نرم افزار فارسی - نرم افزار گوشی - برنامه های جاوا - دانلود نرم افزار موبايل - برنامه جدید - نرم افزار برای موبایل - نرم افزار کامپیوتر - برنامه حسابداری - کرک نرم افزار - نرم افزار ترجمه - بهترین نرم افزار - نرم افزار فلش - نرم افزار تلفن - نرم افزار قرآن - نرم افزار مجانی - برنامه درسی - برنامه 3250 - نرم افزار مبایل - انواع نرم افزار - نرم افزار 118 - داونلود نرم افزار - برنامه n70 - نرم افزار هلو |کاربر گرامی ورود شما به وبسایت نیازمندیهای ایران خوش آمد میگوییم.

نیازمندیهای ایران

,

نیازمندیهای ایران

,

درج آگهی

,

درج تبلیغات

,
تبلیغات
,
وب سایت نیازمندیهای ایران
نیازمندیهای ایران نیازمندیها تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان تبلیغات تبليغات در سايت تبلیغات اينترنتی درج آگهی رایگان در اینترنت وب سایت تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت درج آگهی خرید و فروش آموزش کامپیوتر در کرج آموزشگاه کامپیوتر در کرج
Powered by IRANWEBSHOP Advertising-1.3.858   |  Copyright ©2019, www.IRANWEBSHOP.com Enterprises Ltd.