درج آگهی رایگان  
 
درج آگهی رایگان   درج آگهی رایگان
آمار وبسایت
تاريخآگهيبازديد
04.29031
04.28035
04.270158
04.26067
04.251202
04.240250
04.230249

بازديدکنندههاي امروز:16
کاربران آنلاين:8
آگهي هاي اين ماه:12
بازديد هاي اين ماه:2527
بازديدهاي اين آگهي:578
بازديدهاي اين زيرگروه:8383
بازديدهاي اين گروه:72210
کل بازديدها:959978
کل اعضا:1681
کل آگهي ها:5308Object:table.D
Prompt:No Publicities related


گروهها
كامپيـوتر [133]
لوازم [228]
آموزشي [137]
املاک [18]
وسايل نقليه [77]
خدماتي [443]
بازار كار [17]
صنعتي [615]
ارتباطي [73]
شخصي [0]
هنري [0]

Object:table.F
Prompt:No Publicities related


شرح آگهی
جرثقيل سقفي شرکت مهندسي کارين
شرکت مهندسي کارين
طراح و سازنده انواع جرثقيلهاي سقفي، دروازه اي و بازويي
نماينده فروش بالابرهاي زنجيري Kito و Demag
نماينده انحصاري خدمات پس از فروش Kito در ايران
«راه در جهان يکي است و آن راه راستي است» (کوروش بزرگ)
در دنيا امروز سيستم هاي جابجايي مواد و قطعات همانند شريانهاي اصلي در کالبد صنعت و تمام فعاليتهاي ديگر جاي گرفته است و حرکت و چرخش چرخ صنعت و هر فعاليت ديگر بدون جابجايي امري غير ممکن ميباشد. ما افتخار داريم با ارائه بهترين راهکارها و طرح ها اين امر مهم را به سهولت هر چه تمام براي امور مختلف انجام دهيم.
«از ما بهترين ها را بخواهيد»
شرکت مهندسي کارين با نام تجاري Karin Crane با سالها تجربه در زمينه سيستمهاي جابجايي مواد و قطعات و همچنين سازه هاي فلزي به صورت کاملاً تخصصي و حرفه اي فعاليت دارد.
بخش اول: طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي و خدمات مهندسي انواع جرثقيلهاي سقفي، دروازه اي، مونوريل، جرثقيلهاي خاص و سيستمهاي جابجايي مواد و قطعات، اصلي ترين فعاليت شرکت کارين ميباشد. شرکت مهندسي کارين در زمينه جابجايي مواد و قطعات مطابق با جديدترين طرح ها و روشها و مکانيزم ها آماده ارائه خدمات ذيل ميباشد:
• طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي
• مشاوره تخصصي در زمينه جابجايي
• خدمات و خدمات پس از فروش
• تامين انواع بالابر و قطعات و لوازم جرثقيل
• تعميرات و نگهداري
• ارائه گارانتي محصولات و خدمات
بخش دوم: طراحي، ساخت و نصب انواع سازه هاي فلزي از جمله صنعتي، ساختماني، نفت وگاز، سازه هاي پيش ساخته و پيچ و مهره اي در حوزه فعاليت و توانايي اين شرکت ميباشد.
شرکت مهندسي کارين همراه با کادري توانمند توانسته با اتکا به دانش فني، مديريتي، تکنيکهاي طراحي، مهندسي و اجرايي با قيمتي کاملاً رقابتي و کيفيت بسيار بالا محصولات و خدمات خود را ارائه نمايد.


جرثقيل سقفي تک پل
اين مدل جرثقيلها جهت سالن ها و کارگاه هايي که نيازمند جرثقيل در تناژ پايين و کارآيي هاي مختلف ميباشند بسيار مناسب و کارآمد ميباشد. عموماً جرثقيلهاي سقفي تک پل از ظرفيت 500 کيلوگرم تا 10 تن و در دهانه هاي 4 تا 45 متر اجرا ميشود. اين ابعاد و ظرفيت قابل تغيير و ارتقا ميباشد ودر تناژ و دهانه هاي بالاتر نيز طراحي و اجرا ميگردد.
جرثقيلهاي سقفي تک پل از نظر موقعيت بالابر در مدلهاي ذيل ميباشد:
- آويز در حالت معمولي
- وزنه تعادلي افزايش ارتفاع بالابري
- رونشين افزايش ارتفاع بالابري
جرثقيل سقفي دو پل
عموماً زمانيکه دهانه سالن و تناژ جرثقيل زياد و يا گاهي محدوديتهاي ارتفاعي و موقعيتي وجود داشته باشد، اين نوع جرثقيل کاربرد فراوان خواهد داشت. جرثقيلهاي سقفي دو پل در تناژهاي 2 تا 100 تن و دهانه هاي 4 تا 45 متر اجرا ميشود اما محدوديت دهانه و تناژ در جرثقيلهاي سقفي دو پل بسيار کمتر و قابليت افزايش دهانه و تناژ در اين نوع جرثقيل عمدتاً بسيار بالا ميباشد.
جرثقيل دروازه اي
يکي از شگفت انگيزترين جرثقيلها، نوع دروازه اي ميباشدکه کارايي بسيار بالا و متفاوتي مخصوصاً در فضاهاي باز دارد. جرثقيلهاي دروازه اي در ظرفيتهاي 1 تا 100 تن و دهانه هاي 4 تا 45 متر عموماً اجرا ميگردند، اما اين ابعاد محدود نميباشند و در ابعاد و تناژهاي مختلف ديگر نيز قابل ارتقا ميباشند. اين نوع جرثقيل در دنيا تا تناژهاي 6000 تن نيز اجرا گرديده است. جرثقيلهاي دروازه اي با توجه به نوع کار و موقعيت در طرحها و مدلهاي مختلف طراحي و ساخته ميشوند، اما در حالت کلي بصورت تک پل يا دو پل ميباشند.
جرثقيلهاي دروازه اي در مدلها و ترکيبهاي ذيل عمدتاً اجرا مي شوند:
- بدون کنسول حالت معمولي
- با کنسول( يکطرفه و دو طرفه) جهت خروج بار از بين پايه ها
- مدل پايه هشتي نوع طراحي
- مدل پايه يازده نوع طراحي
- مدل Box حالت معمولي و کلي
- مدل خرپا کاهش فشار بادو دهانه بزرگ
- پايه ثابت عدم حرکت طولي

جرثقيل نيم دروازه اي
اين مدل جرثقيل ترکيبي از جرثقيل سقفي و دروازه اي ميباشد. جرثقيل نيم دروازه اي گاهي در داخل سالنها و گاهي در فضاهاي باز استفاده ميشود. جرثقيلهاي نيم دروازه اي در ظرفيتهاي 1 تا 100 تن و دهانه هاي 4 تا 45 متر عموماً طراحي و اجرا ميگردد و همانند جرثقيلهاي ديگر قابل طراحي و اجرا در تناژ و دهانه هاي بالاتر نيز ميباشد و عموماً به صورت تک پل يا دو پل ميباشند.
جرثقيلهاي نيم دروازه اي در مدلها و ترکيبهاي ذيل اجرا مي شوند:
- بدون کنسول حالت معمولي
- با کنسول( يکطرفه) جهت خروج بار از بين پايه ها
- مدل پايه هشتي نوع طراحي
- مدل پايه يازده نوع طراحي
- مدل Box حالت معمولي و کلي
- مدل خرپا کاهش فشار باد و دهانه بزرگ
- پايه ثابت عدم حرکت طولي
جرثقيل بازويي
جرثقيلهاي بازويي عموماً جهت ايستگاه هاي کاري کوچک و جابجايهاي سبک و محدود در يک موقعيت خاص کاربرد دارند و در ظرفيت هاي 125 کيلوگرم تا 10 تن و با طول بازوي مختلف و ارتفاع هاي متفاوت اجرا مي شوند. جرثقيلهاي بازويي با کارکرد مستقل قابليت توليد را در ايستگاه هاي کاري افزايش مي دهند و ضمن سرعت بخشيدن به کارها مانع اتلاف و استهلاک نيروي کار مي شوند. چرخش در جرثقيلهاي بازويي در زاويه هاي مختلف تا 360 درجه (چرخش 360 درجه فقط در جرثقيل ستوني و بازويي) امکان پذير است و اين چرخش ميتواند برقي يا دستي باشد.
جرثقيلهاي بازويي در حالتهاي ذيل اجرا ميگردند:
- جرثقيل بازويي جايي که ستون وجود دارد
- جرثقيل ستوني بازويي محلي که ستون وجود ندارد
- جرثقيل بازويي ديواري حرکت طولي مورد نظر ميباشد
جرثقيل سقفي آويز
در نوع خود کاملاً کارآمد و بهينه و انحصاري بوده و در خيلي از فضاها يک جرثقيل سقفي بسيار مناسب و مطلوب ميباشد. اين مدل جرثقيل در ظرفيتهاي 500 کيلوگرم تا 10 تن و در دهانه هاي 4 تا 45 متر اجرا ميشود. جرثقيل سقفي Suspension در ابعاد و ظرفيتهاي ديگر نيز قابل اجرا ميباشد و اين موضوع بستگي به نوع سازه سقف و استحکام آن دارد زيرا اين مدل جرثقيل سقفي به سقف فضاي مورد نظر نصب ميگردد و همانند يک جرثقيل سقفي تک پل عمل مينمايد. جرثقيل سقفي آويز يک مدل جرثقيل سقفي مناسب جهت دهانه هاي بالا حتي 100 متر (مانند آشيانه هواپيما) ميباشد.
جرثقيلهاي سقفي آويز در مدلهاي ذيل اجرا ميگردند:
- جرثقيل سقفي آويز حالت معمولي
- ترکيب با جرثقيل سقفي نوع موقعيت نصب
- ترکيب با جرثقيل نيم دروازهاي نوع موقعيت نصب و کارآيي
جرثقيل سقفي مونوريل
ساده، سبک و مطلوب جهت کارهاي ساده و جابجايهاي خطي و معمولي ميباشد. جرثقيل سقفي مونوريل جزء جرثقيلهاي چهار کاره بوده و فقط حرکت در جهت بالا و پايين و در طول رفت و برگشت را دارد. جرثقيلهاي مونوريل در مدلهاي مختلف و ظرفيتهاي 125 کيلوگرم تا 10 تن و طولهاي مختلف عمدتاً اجرا ميشوند. البته افزايش تناژ در اين مدل جرثقيل نيز وجود دارد، اما عمدتاً اين مدل جرثقيل جهت ظرفيتهاي پايين استفاده ميشود و در صنايع خودرو سازي کاربرد بسيار دارند.
جرثقيلهاي مونوريل در مدلهاي ذيل اجرا ميشوند:
- مونوريل خطي حالت معمولي
- مونوريل L شکل نوع موقعيت L شکل
- U شکل نوع موقعيت U شکل
- گرد يا بسته موقعيت به صورت دايره يا بسته ميباشد
- منحني به صورت يک منحني منظم
- مونوريل طول متغيير افزايش طول مسير
جرثقيلهاي خاص( HGC Crane)
دنياي جرثقيلها بسيار گسترده و نامحدود ميباشد. از اينرو هميشه شاهد انواع و اقسام جرثقيلهاي مختلف و متفاوت هستيم. يک جرثقيل ميتواند ترکيبي از دو يا چند نوع جرثقيل و مکانيزمهاي مختلف و تجهيزات جانبي متنوع باشد. در صنايع بزرگ مانند: فولاد، کشتي سازي، هواپيما سازي، بنادر، نظامي و... جرثقيلهايي با طرح ها و اشکال مختلف و در ابعاد و ظرفيتهاي بسيار بالا را شاهد هستيم.
جرثقيل HGC
جرثقيل HGC ترکيبي از جرثقيل دروازه اي و سيستمهاي بالابر و نفربر و مکانيزمهاي فني ديگر ميباشد که با طرح سازه اي و مکانيزمي خود يک کار کاملاً انحصاري ميباشد. قابليت بالابري، حرکت طولي و تقسيم شدن سبد مربوطه از وسط و امکانات جانبي جهت دسترسي به تمام نقاط بزرگترين پل راه آهن ايران (پل قطور واقع در خوي) ويژگي اصلي اين جرثقيل ميباشد. اين جرثقيل در ارتفاع 130 متري و با قابليت بالابري 90 متر و به ظرفيت 6 تن براي اولين بار توسط شرکت کارين طراحي و اجرا گرديده است.
جرثقيلهاي خاص (MGC Crane)
اين جرثقيل ترکيبي از جرثقيل دروازه اي و ترانستينر ميباشد. MGC به عنوان يک جرثقيل دروازه اي پرتابل براي انواع فضاهاي باز و مختلف ديگر کارايي دارد و در هر جايي که نخواهيم از سيستمهاي ريل گذاري استفاده نماييم،
اين مدل جرثقيل ميتواند چاره کار باشد.
جرثقيلهاي خاص (Open Winch)
عموماً بالابرها بر اساس تناژ، ارتفاع و سرعت استاندارد تعريف شده اي طراحي وساخته مي شود. بعضي مواقع در صنايع و يا امور ديگر با مشکل ارتفاع و يا تناژ زياد و يا سرعت و کارهاي خاص مواجه مي شويم. در اين مواقع مي توان از سيستم هاي Open Winch استفاده کرد.
در اين سيستم اجزاي بالابر به صورت جداگانه طراحي و ساخته مي شوند و سپس با يکديگر مونتاژ مي گردند و در اصل بالابري ساخته مي شود که اجزاي آن الکترو موتور، ترمز، گيربکس، درام سيم بکسل، قلاب، تراورس و اجزا و لوازم برقي و ساير متعلقات مي باشد.
خريد و فروش و تعميرات و خدمات انواع بالابر و لوازم و قطعات جرثقيل سقفي :
- بالابر کيتو ژاپن (KITO)
- بالابر دماگ آلمان (DEMAG)
- بالابر کي جي کره (KG)
- بالابر پودم بلغارستان (PODEM)
- بالابر سامسونگ کره (SAMSUNG)
- بالابر استوک اروپايي مخصوصاٌ دماگ (DEMAG)
تلفن تماس : 02144426267
وب سايت : WWW.KARINCRANES.COM
خط مستقيم مديرعامل : 09123395764
آدرس : کرج- شهرک صنعتي بهارستان- خيابان رباط ماشين


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: بهمن چگینی
ایمــیل:
تلفن:
02144426267
موقعیت: البرز
آدرس: کرج- شهرک صنعتی بهارستان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  پنجشنبه 02 بهمن 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 30 تیر 1394
تاريخ بروز رساني:  جمعه 03 بهمن 1393
تعداد آگهی های مشابه:تصاوير : #1 #2 #3

ارسـال پيغـام
تماس بـا: بهمن چگینی
در مـورد: جرثقيل سقفي شرکت مهندسي کارين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
04.29آذربايجان شرقينانو ماستيک بي رنگتوافقی
نانوپوش توليدکننده نسل جديد چسب،رنگ ،عايق و درزگير با دانش فني و مواد اوليه آلمانبراي اطلاعات بيشتر به سايت WWW.NANOPUSH.NET و يا کانال تلگرام telegram.me/nanopushglue و يا شماره ...
03.23تهرانفروش پمپ هيدروليک و پمپ حرکت کوماتسو
پمپ هيدروليک و پمپ حرکت کوماتسو براي دستگاه هاي زير:W90W120W320W470D155D85D65شرکت ايران کوماتسو وارد کننده و عرضه کننده لوازم يدکي ماشين آلات راهسازي با کادري مجرب و ...
03.23تهرانقطعات زيربندي بزرگترين بيل و بلدوزرها
تمامي قطعات يدکي زيربندي بزرگترين بيل و بلدوزرها با 24 ماه گارانتي ITR شرکت ايران کوماتسو موجود مي باشد D375 – D475 – D10 – PC800 – PC1250 – PC1800 شرکت ايران کوماتسو ...
01.10تهرانسبزي خردکن بشقابي نيمه صنعتي و صنعتي و خانگيبا 09120178307 تماس بگیرید
سبزي خردکن بشقابي ، اسلايسر سبزي ، خردکن سبزي بشقابيسبزي خردکن صنعتي در ظرفيت مختلف و مدل هاي مختلف سبزي خردکن بشقابي گيربکسي و سبزي خردکن بشقابي تسمه اي موجود مي ...
01.10تهرانسبزي خردکن نيمه صنعتي ، فروش سبزي خردکن نيمه صنعتيبا 09120178307 تماس بگیرید
سبزي خردکن بشقابي صنعتي در ظرفيت هاي مختلف سبزي خردکن بشقابي دهانه 60 ، سبزي خردکن بشقابي دهانه 70 ، سبزي خردکن بشقابي دهانه 90 موجود مي باشد که ظرفيت بشقاب خردکن سبزي ...
01.10تهرانسماور بزرگ هيئتي،فروش سماور هيئتيبا 09120178307 تماس بگیرید
سماور صنعتي در دو مدل سماور گازي صنعتي و سماور برقي صنعتي و در ظرفيت هاي مختلف موجود مي باشد.سماور هاي صنعتي کاربرد بسيار بالايي در مساجد و هيئت ها دارند.شرکت نويرا ...
01.10تهرانسماور گازي،سماور بزرگ صنعتي،سماور صنعتي گازي و برقيبا 09120178307 تماس بگیرید
سماور هاي هيئتي عرضه شده توست شرکت نويرا صنعت با دارا بودن سيستم ترموکوبل و بدنه استيل استين 304 و ضخامت 1 ميلي متر مي باشد . اين خصوصيت هاي گفته شده در بالا باعث افزايش ...
01.10تهرانسماور برقي،سماور بزرگ برقي صنعتي،سماور صنعتيبا 09120178307 تماس بگیرید
فروش انواع سماور هاي گازي و برقي در مدل هاي مختلف و ظرفيت هاي مختلف.توليد و فروش انواع تجهيزات آشپزخانه صنعتي،تجهيزات فست فود و تجهيزات کافي شاپي با بالاترين کيفيت ...
01.10تهراناجاق سيب زميني تنوري،فر سيب زميني ايراني و خارجيبا 09120178307 تماس بگیرید
فر سيب زميني تنوري در مدل هاي مختلف ايراني و خارجي و اندازه هاي مختلف (فر کمپير دو کشو،فر کمپير سه کشو،فر کمپير چهار کشو) موجود مي باشد.دستگاه فر کمپير شرکت استيل ...
01.10تهرانچرخ گوشت گيربکسي و چرخ گوشت تسمه اي ايراني و خارجيبا 09120178307 تماس بگیرید
چرخ گوشت 42 در دو مدل چرخ گوشت 42 تسمه اي و چرخ گوشت 42 گيربکسي و در برندهاي ايراني و خارجي توسط شرکت نويرا صنعت به فروش مي رسد. اين چرخ گوشت ها از قدرت موتور 3 اسب تا 10 اسب ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   جستجوهای مرتبط :
جرثقیل سقفی - جرثقیل دروازه ای - قطعات جرثقیل سقفی - لوازم جرثقیل سقفی - خدمات و تعمیرات جرثقیل - دماگ - پودم - کیتو - سامسونگ - کی جی - بالابر - وینچ - سیستمهای جابجایی - شرکت کارین - جرثقیل مونوریل - جرثقیل بازویی - جرثقیل نیم دروازه ای | 2000 پمپ بتن فروش - pet بازيافت - آب بتن - آزمايشگاه هيدروليک - آهنگ پت و مت - آهنگ پت ومت - اتصالات هيدروليک - ارشد نساجي - از بتن - ازمايشگاه هيدروليک - استاندارد بتن - اطلاعات در مورد بازيافت - التخسيس بالابر - العلاج بالابر - العلاج بالابر الصينية - الوخز بالابر - الوخز بالابر الصينية - الياف نساجي - انجمن نساجي - انجمن هيدروليک - انجمن هيدروليک ايران - انواع بالابر - انواع بتن - انواع تراکتور - انواع دريل - انواع ميکسر - انواع پمپ - انواع پمپ هيدروليک - انواع کمپرسور - انواع کوره - اهنگ پت و مت - ايمني بالابر - بازيافت پت - بازيافت - بازيافت آسفالت - بازيافت آهن - بازيافت اتان - بازيافت اصفهان - بازيافت اطلاعات - بازيافت باطري - بازيافت بطري - بازيافت تاير - بازيافت تهران - بازيافت حافظه - بازيافت خودرو - بازيافت خودروهاي فرسوده - بازيافت روغن - بازيافت روغن موتور - بازيافت زباله - بازيافت زباله در ايران - بازيافت زباله ها - بازيافت زباله هاي شهري - بازيافت زباله هاي کاغذي - بازيافت شهرداري - بازيافت شيشه - بازيافت ضايعات - بازيافت فايل - بازيافت فلزات - بازيافت قطعات الکترونيک - بازيافت لاستيک - بازيافت محيط - بازيافت مخلوط مواد پلاستيکي - بازيافت مشهد - بازيافت ملاس - بازيافت مواد - بازيافت مواد پلاستيکي - بازيافت مواد چيست - بازيافت مکانيکي - بازيافت نفت - بازيافت و تبديل مواد - بازيافت پت - بازيافت پلاستيک - بازيافت چوب - بازيافت چگونه صورت مي گيرد - بازيافت چيست - بازيافت کاغذ - بازيافت کاغذ باطله - بالابر - بالابر خودرو - بالابر ساختماني - بالابر هيدروليکي - بتن ايران - بتن سازه - بتن مقالات - بتن پيش ساخته - بتونير - برداشت شن و ماسه - بطري پت - بيل مکانيکي - بيل مکانيکي pdf - بيل مکانيکي کوماتسو - بيل هاي مکانيکي - تاريخ نساجي - تاريخچه صنعت نساجي - تاريخچه نساجي - تحقيق در مورد بازيافت - تحقيق در مورد هيدروليک - تحقيق درباره بازيافت - تحقيق درباره بازيافت زباله - تحقيق دستگاههاي نساجي - تحقيق هيدروليک - تحقيق هيدروليک پنوماتيک - تراک ميکسر - تراکتور - تراکتور باغي - تراکتور روماني - تراکتور سازي - تراکتور سازي - تراکتور سازي اروميه - تراکتور سازي ايران - تراکتور سازي تبريز - تراکتور فرگوسن - تراکتور مسي فرگوسن - ترمزهاي هيدروليک - تعريف بازيافت - توربو کمپرسور - توليد بتن - توليد پت - توليد دکل - توليد شن و ماسه - توليد ظروف يکبار مصرف - تکميل کالاي نساجي - تکنولوژي نساجي - جريان القايي - جزوه هيدروليک - جوش القايي - جوشکاري القايي - جک هيدروليک - جکهاي هيدروليک - دانلود آهنگ پت و مت - دانه بندي شن و ماسه - در باره بازيافت - در مورد بازيافت - در مورد بازيافت مواد - در مورد هيدروليک - در مورد هيدروليک و پنوماتيک - در هيدروليک - درباره بازيافت - درباره بازيافت زباله - درباره تراکتور - درباره ي بازيافت - دريل - دريل برقي - دريل راديال - دريل واگن - دستگاه بازيافت - دستگاه بازيافت زباله - دستگاه توليد ظروف يکبار مصرف - دستگاه پت - دستگاههاي نساجي - دکتراي نساجي - دکل - دکل برق - دکل حفاري - دکل مخابرات - دکل مخابراتي - دکل مهاري - دکل هاي مخابراتي - رنگ بتن - رنگ نساجي - رنگرزي نساجي - روشهاي بازيافت - روشهاي بازيافت و استفاده از ضايعات - روغن هيدروليک - ساخت بتن - ساخت جک هيدروليک - ساخت پمپ - ساختمان بتن - ساختمان پمپ - سازمان بازيافت - سازمان بازيافت تهران - سازمان بازيافت زباله - سازمان بازيافت شهرداري - سازمان بازيافت مشهد - سازمان بازيافت و تبديل مواد - سايت نساجي - سطل بازيافت - سنسور القايي - سنگ آهن - سنگ آهن بافق - سنگ آهن سنگان - سنگ آهن چادرملو - سنگ آهن گل گهر - سيالات هيدروليک - سيستم فرمان هيدروليک - سيستم هاي هيدروليک - سيستم هيدروليک - سيستمهاي هيدروليک - سيلندر هيدروليک - شرکت تراکتور سازي - شرکت تراکتور سازي تبريز - شرکت سنگ آهن - شرکت نساجي - شرکتهاي نساجي - ششمين کنفرانس هيدروليک - ششمين کنفرانس هيدروليک ايران - شن و ماسه - شيشه بالابر - شير هيدروليک - شيرهاي هيدروليک - شيشه بالابر - شيمي نساجي - صنايع نساجي - صنايع نساجي ايران - صنعت نساجي - صنعت نساجي در ايران - صنعت پمپ - ضريب بازيافت - ضريب بازيافت نفت - طراحي بيل مکانيکي - طراحي دکل - طراحي ميکسر - طراحي کوره - طرح بازيافت - طرز کار کمپرسور - ظرف يکبار مصرف - ظروف پت - ظروف يک بار مصرف - ظروف يکبار مصرف - علم هيدروليک - علوم الياف نساجي - عمران بتن - عکس تراکتور - عکس دکل - غذا بازيافت - غلتک - غلطک - فرمان هيدروليک - فرمان هيدروليک ماشين - فرمان هيدروليک پرايد - فرمانهاي هيدروليک - فروش لوازم يدکي - فيدر ميکسر - قالب بتن - قطعات تراکتور - قطعات مکانيکي - قطعات هيدروليک - قيمت تراکتور - قيمت لوازم يدکي - كارتون پت و مت - كارتون پت و مت دانلود - كارخانه بازيافت بطريهاي پت در مشهد - لجور بالابر - لجور بالابر جرثقيل - لجور بالابر جرثقيل اراك - لوازم يدکي - لوازم يدکي اتومبيل - لوازم يدکي ايران خودرو - لوازم يدکي خودرو - لوازم يدکي ماشين - لوازم يدکي پرايد - لوازم يدکي پژو - لوازم يدکي پيکان - لوله هاي پت - ماشين آلات نساجي - ماشين الات نساجي - ماشين القايي - ماشين نساجي - ماشينهاي القايي - ماشينهاي غلتک - ماشينهاي مکانيکي - ماشينهاي نساجي - مباني هيدروليک - مجله هيدروليک - مدار هيدروليک - مدارهاي هيدروليک - مراحل بازيافت - مراحل بازيافت زباله - مزاياي بازيافت - مزايده تراکتور - معادن سنگ آهن - معادن شن و ماسه - معدن سنگ آهن - معدن شن و ماسه - مقالات نساجي - مقالات هيدروليک - مقالات پمپ - مقاله بازيافت - مقاله بتن - مقاله در مورد هيدروليک - مقاله درباره بازيافت - مقاله درباره ي بازيافت - مقاله نساجي - مقاله هيدروليک - مقاله کشاورزي تراکتور - مقاومت بتن - مهندسي نساجي - مهندسي نساجي دانشگاه آزاد - مهندسي هيدروليک - مواد قابل بازيافت - موتور القايي - موتور تراکتور - موتورهاي القايي - مورد بازيافت مواد - ميکسر - ميکسر حذف تصوير - ميکسر صدا - نرم افزار بازيافت - نرم افزار ميکسر - نساجي - نساجي اسلامي - نساجي اصفهان - نساجي امروز - نساجي ايران - نساجي بابکان - نساجي بروجرد - نساجي خوي - نساجي در ايران - نساجي سنتي - نساجي شش سيگما - نساجي مازندران - نساجي چيست - نساجي چين - نساجي يزد - نصب دکل - هيدروليک - هيدروليک pdf - هيدروليک انهار - هيدروليک ايران - هيدروليک تراکتور - هيدروليک خودرو - هيدروليک در برق - هيدروليک در صنعت - هيدروليک درصنعت - هيدروليک رسوب - هيدروليک شهرکرد - هيدروليک صنعتي - هيدروليک قنات - هيدروليک ماشين - هيدروليک ماشين آلات - هيدروليک هواپيما - هيدروليک و نوماتيک - هيدروليک و پنوماتيک - هيدروليک وپنوماتيک - هيدروليک پرايد - هيدروليک پنوماتيک - هيدروليک پنوماتيک نقشه کشي صنعتي - هيدروليک پژو - هيدروليک چيست - هيدروليک کانال - هيدروليک کانالهاي باز - پارس کمپرسور - پارچه نساجي - پت - پت بناتار - پت شاپ - پت مت - پت و مت - پت ومت - پرس هيدروليک - پرسهاي هيدروليک - پروژه بتن - پساب نساجي - پسابهاي نساجي - پمپ آب - پمپ ايران - پمپ بتن - پمپ بتن فروش - پمپ بتون - پمپ حرارتي - پمپ سازي - پمپ سوخت - پمپ مقاله - پمپ ها - پمپ هاي - پمپ هاي هيدروليک - پمپ هيدروليک - پمپهاي هيدروليک - پي پت - پيکور - چگونگي بازيافت - چگونگي بازيافت زباله - چگونگي بازيافت مواد - کار کمپرسور - کاربرد هيدروليک - کاربرد هيدروليک در صنعت - کارتون پت و مت - کارخانجات نساجي - کارخانه بازيافت - کارخانه بازيافت زباله - کارخانه تراکتور - کارخانه تراکتور سازي - کارخانه تراکتور سازي تبريز - کارخانه شن و ماسه - کارخانه نساجي - کارخانه هاي بازيافت - کارخانه هاي نساجي - کتاب هيدروليک - کلاچ هيدروليک - کمپرسور - کمپرسور سازي - کمپرسور هوا - کمپرسور يخچال - کنترل هيدروليک - کنفرانس نساجي - کنفرانس هيدروليک - کنفرانس هيدروليک ايران - کنفرانس هيدروليک شهرکرد - کوره القايي - کوره الکتريکي - کوره حرارتي - کوره صنعتي - کوره قوس - کوره هاي القايي - گرانول پت |کاربر گرامی ورود شما به وبسایت نیازمندیهای ایران خوش آمد میگوییم.

نیازمندیهای ایران

,

نیازمندیهای ایران

,

درج آگهی

,

درج تبلیغات

,
تبلیغات
,
وب سایت نیازمندیهای ایران
نیازمندیهای ایران نیازمندیها تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان تبلیغات تبليغات در سايت تبلیغات اينترنتی درج آگهی رایگان در اینترنت وب سایت تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت درج آگهی رایگان در اینترنت درج آگهی خرید و فروش آموزش کامپیوتر در کرج آموزشگاه کامپیوتر در کرج
Powered by IRANWEBSHOP Advertising-1.3.858   |  Copyright ©2019, www.IRANWEBSHOP.com Enterprises Ltd.